Кононенко назвав умови, за яких згодний на поліграф

Депутат готовий давати свідчення лише за участі Абромавичуса.

Народний депутат Ігор Кононенко, який тимчасово склав повноваження заступника голови фракції БПП, відповів на заклик редакції ток-шоу "Право на владу" пройти поліграф у прямому ефірі.

Кононенко заявив, що готовий свідчити лише у Національному антикорупційному бюро – за присутності детективів та свого опонента Айвараса Абромавичуса. Міністр поки на заклик ток-шоу не відповів.

Ведучий ток-шоу "Право на владу" раніше запросив заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка та міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса пройти відкрите тестування на поліграфі. Редакція звернулась до виконавчого директора Всеукраїнської асоціації поліграфологів Володимира Ведмедя, який пообіцяв провести якісне і достовірне дослідження заяв міністра Абромавичуса та депутата Кононенка. Дослідження транслювалося б онлайн на сайті ТСН.ua.

Нагадаємо, 3 лютого, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ та нав'язування сумнівних осіб у команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади у держкомпаніях та на крісло заступника міністра. 

Сам Кононенко заяву міністра називає спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

ВідеоТок-шоу "Право на владу" запросило Кононенка та Абромавичуса пройти поліграф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: