Кононенко подав заяву до НАБУ і кличе Абромавичуса свідчити на детекторі брехні

Дата публікації
Кононенко подав заяву до НАБУ і кличе Абромавичуса свідчити на детекторі брехні

Кононенко хоче перевірити обвинувачення на поліграфі / УНІАН

Політик склав повноваження заступника голови фракції на час розслідування. 

Народний депутат Ігор Кононенко тимчасово склав повноваження першого заступника голови фракції "БПП" і покликав главу МЕРТ Айвараса Абромавичуса пройти детектор брехні.

Про це повідомила прес-служба "Блоку Петра Порошенка".

За словами народного обранця, 3 лютого він зареєстрував заяву в Антикорупційному бюро щодо обвинувачень у лобіюванні своїх людей у Мінекономіки, які пролунали з боку міністра.

"Вчора мною подано і офіційно зареєстровано заяву в Національне антикорупційне бюро щодо обвинувачень на мою адресу, з проханням провести об'єктивне розслідування і покарати винних", - сказав Кононенко.

Він запропонував разом із Абромавичусом пройти тест на детекторі брехні щодо обвинувачень в його бік.

Також Кононенко оголосив, що тимчасово складає повноваження першого заступника голови фракції на час розслідування.

"Я прийняв рішення зняти з себе повноваження першого заступника голови фракції партії "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді на період розслідування і прошу фракцію мене підтримати в цьому рішенні", - резюмував політик. 

 

Ігор Кононенко - Щодо ситуації, яка склалася і висунутих на мою адресу обвинувачень Міністром економічного розвитку паном Абромавичусом маю зробити наступну заяву: Вчора мною подано і офіційно зареєстровано заяву в Національне Антикорупційне Бюро щодо обвинувачень на мою адресу, з проханням провести об'єктивне розслідування і покарати винних. Друге, я пропоную і наполягаю, разом з паном Абромавичусом пройти детектор брехні щодо висунутих ним обвинувачень. І третє. Я прийняв рішення зняти з себе повноваження Першого заступника Голови фракції Партії "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді на період розслідування і прошу фракцію мене підтримати в цьому рішенні.

Опубликовано Блок Петра Порошенка 4 февраля 2016 г.

Нагадаємо, 3 лютого, глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ та нав'язування сумнівних осіб у команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника глави фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади у держкомпаніях та на крісло заступника міністра. 

Сам Кононенко заяву міністра називає спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

 

Наступна публікація