Кононенко пояснив "емоційну заяву" Абромавичуса "провалами у роботі"

За його словами, міністр своїми звинуваченнями хоче перекласти відповідальність.

Сьогодні, 3 лютого, перший заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко назвав "емоційною" заяву глави Мінекономрозвитку Айвараса Абромавичуса. Нардеп вважає це спробою перекласти відповідальність за невдачі у роботі МЕРТ.

"Як бажання перекинути з хворої голови на здорову, ті питання, які не зробили за рік, відповідальність за них намагаються перекласти на депутатів нашої фракції", - заявив Кононенко, додавши, що він не буде звертатися в суд.

"Я вважаю, що це емоційна заява пана Абромавичуса. Є і позитив у його роботі на посаді міністра, але є і негатив. Я думаю, що це пов'язано з моїм коментарем – але це не мій виступ був, а депутатів нашої фракції, - з висловленням незадоволення його роботою на останньому засіданні фракції, яке я прокоментував після засідання. Це така емоційна реакція", - додав він.

Нагадаємо, що сьогодні глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус заявив про відставку. За його словами, одна з причин відставки – Ігор Кононенко. Міністр заявив, що протягом року Ігор Кононенко активно лобіював своїх людей на посаду гендиректора Укртрансаміаку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: