Кононенко заявив, що звинувачення журналістів у його адресу - "гонитва за сенсацією"

Депутат спростував звинувачення у створенні елітного фітнес-клубу під Києвом.

Народний депутат України від "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко звинуватив журналістів програми "Схеми" у свідомому перекручуванні інформації "в гонитві за сенсацією".

Так він відреагував на сюжет, в якому стверджувалося, що депутат використовував землю, виділену для дитячої юнацької спортивної школи, для своєї власної вигоди – будівництва дорогого тенісного фітнес-клубу, передає "Лівий берег".

Прес-служба депутата повідомила, що представники клубу "Міжнародна Тенісна Академія" (МТА) передали журналістам "Схем" всю запитану інформацію, однак підсумковий сюжет кардинально відрізняється від неї.

У сюжеті стверджувалося, що Ігор Кононенко відкрив елітний фітнес-клуб на землі, яка при мері Кличку була виділена під будівництво безкоштовної дитячо-юнацької спортивної школи.

Проте в МТА стверджують, що це твердження абсолютно помилкове. У повідомленні мовиться, що клуб будувався на території занедбаного піонерського табору "Юнга", який з радянських часів є частиною цілісного майнового комплексу заводу "Ленінська Кузня", одним із власників якого з 1996 року є Кононенко.

Самі власники "Ленінської Кузні" ініціювали зміну цільового призначення під будівництво спортивної школи "Міжнародна Тенісна Академія", щоб все відповідало українському законодавству.

МТА керує віце-президент Української фітнес-асоціації Вадим Гуменюк. Син Кононенка є директором з розвитку, але не управляє МТА, як сказано в сюжеті "Схем", заявляють у Кононенка.

"МТА не елітний фітнес-клуб з басейнами і баром. Це професійна спортивна база європейського рівня, на якій готуються до змагань понад 600 дітей, частина з них проживає в спортивному інтернаті на грантовій основі. Журналісти в цілях маніпуляції показали тільки прайс-лист на послуги відкритого фітнес-центру, але нічого не сказали про те, що МТА є базою для тренувань Національної збірної з баскетболу, не показали наших міжнародних тренерів і одну з найкращих у країні інфраструктур для підготовки до чемпіонатів світу і Європи", - прокоментував сюжет Вадим Гуменюк.

Народний депутат України Ігор Кононенко в свою чергу заявив, що МТА - це довгостроковий неприбутковий проект для популяризації спорту та виховання молодих українських спортсменів.

"Хочу висловити співчуття, коли професійні журналісти в гонитві за сенсацією вкрай суб'єктивно і зі спотворенням висвітлюють те, що відбувається. МТА побудована на території піонертабору "Ленінської Кузні", у цей проект інвестовано дуже багато грошей, до цього там були руїни. Це професійна спортивна база, яка готує спортсменів міжнародного рівня, на ній тренується кілька національних збірних. Цей проект неприбутковий, все, що він заробляє, витрачається на утримання і підготовку спортсменів. Вкладені інвестиції будуть повертатися десятки років. Якщо в цьому хтось бачить корупцію, я готовий за це відповідати", - сказав Ігор Кононенко.

Нагадаємо, що раніше видання ЛІГА.net розповсюдило інформацію, що нібито пов'язана з президентом Intraco Management Ltd займається торговими операціями з продуктами, а також паливом виробництва Московського НПЗ, що належить "Газпрому". Також йшлося про причетність до фірми й Ігоря Кононенка. Утім, Кононенко заявив, що не має причетності до скандальної офшорної компанії Intraco Management Ltd. Про це політик повідомив у своєму Facebook.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: