Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Конституція дозволяє": нардеп Вакарчук не вважає порушенням концерт з "Океаном Ельзи" у Мінську

Лідер "Голосу" не отримав гонорар за виступ.

Лідер партії "Голос" народний депутат Святослав Вакарчук з гуртом "Океан Ельзи" 20 вересня виступив у столиці Білорусі Мінську. Депутат не вважає цей концерт порушенням. 

"Конституція України дозволяє народному депутату займатись творчою діяльністю, а Бог забороняє мені не займатись творчою діяльністю", – сказав він у коментарі Радіо Свобода.

Вакарчук запевняє, що не отримав за виступ гонорар, тому не порушив заборону на отримання виплат, яких не може мати народний депутат.

Лідер "Голосу" додав, що про виступ "Океану Ельзи" у Мінську було домовлено ще до того, як він пішов у політику. Він також зазначив, що таких домовленостей "насправді було дуже мало".

"Ми зробили і зробимо все, щоб я мінімально відлучався від роботи і ви побачите це", – сказав Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, нещодавно Святослав Вакарчук дав концерт посеред вулиці Львова. Він заспівав не тільки власні пісні, а й відомі хіти Кузьми Скрябіна, серед яких пролунала композиція "Мовчати". 

Відео Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Святослав Вакарчук заявив, що не збирається зупиняти виступи гурту "Океан Ельзи". Також лідер партії "Голос" розповів ключові принципи партії, у рамках яких вони планують працювати у ВР: зближення з ЄС та НАТО, реалізація вислову "закон для всіх", вільна економіка без олігархів, влада підзвітна громадянам.  

Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції