Контакт "на ногах". У Кремлі оцінили можливість зустрічі Зеленського з Путіним в Ізраїлі

Дата публікації
Перегляди
4773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Контакт "на ногах". У Кремлі оцінили можливість зустрічі Зеленського з Путіним в Ізраїлі

Фото: Associated Press

У Путіна сумніваються в тривалій зустрічі президентів.

Офіс президента України надіслав запит щодо зустрічі глави держави Володимира Зеленського із президентом РФ Володимиром Путіним в Ізраїлі під час Світового форуму Голокосту. Кремль на пропозицію не відмовив, однак у тривалій бесіді президентів сумнівається.

Про це заявив помічник Путіна Юрій Ушаков, передає УНІАН.

За його словами, тривала зустріч лідерів обох держав навряд чи можлива, оскільки в Путіна дуже насичена програма, чимало запланованих зустрічей і обмаль часу. Разом з тим, Ушаков запевнив, що російський президент "потисне руку основним учасникам форуму".

"Якщо й будуть окремі зустрічі, то вони будуть лише "на ногах" і матимуть доволі короткий характер. Звісно, президент, щонайменше, потисне руку основним учасникам, це неминуче. Чи відбудуться тривалі розмови - це дуже сумнівно, просто часу немає фізично, хоча запити надходили, зокрема й від президента Зеленського", - прокоментував Ушаков.

Він додав, що на запит Володимира Зеленського у Путіна не відмовляли, але російському президенту чимало держав-учасників надсилали пропозиції щодо зустрічі. Тому, якщо зустріч із Зеленським і відбудеться, то у вкрай стислому форматі.

"Вкрай обмежено, усе стисло, ми просто сподіваємося на окремий короткий контакт, так званий контакт "на ногах", - сказав Ушаков.

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський після виступу на Міжнародному економічному форумі в Давосі, заявив журналістам, що допускає зустріч із Володимиром Путіним в Ізраїлі, аби обговорити з ним низку важливих питань, зокрема обмін полоненими.

"Про ймовірність цієї зустрічі – може бути, оскільки є питання про обмін полоненими, питання українців, кримських татар на території Росії. Буде можливість, обговоримо це", - цитує "Інтерфакс-Україна" слова Зеленського. 

Як повідомлялося, президент Польщі Анджей Дуда відмовився їхати до Єрусалиму, де відбудуться заходи з нагоди 75-річчя визволення в'язнів концентраційного табору Аушвіц-Біркенау 22-23 січня. Причина відмови Дуди їхати до Ізраїлю - це присутність на Всесвітньому форумі пам'яті жертв голокосту російського президента Володимира Путіна. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
4773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація