Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Контрабанда лісу на Закарпатті. Гройсман доручив очільнику ДФС негайно звільнити усіх причетних

Глава уряду закликав ухвалити найжорсткіші кадрові рішення проти "махрових корупціонерів".

Прем'єр-міністр України Володимир Гройман доручив очільнику Державної фіскальної служби України Роману Насірову провести службове розслідування у зв'язку зі скандальною контрабандою лісу на Закарпатті.

Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну на сайті Урядового порталу.

"У нас є заборона на вивіз деревини. За великим рахунком, ця норма діє, але та оприлюднена інформація активістів, яку я бачив, мене дико вразила. Я би хотів, щоб кожен, хто мав причетність до цього – хто відправляв, хто робив оформлення, хто підписував – вони усі мають бути покарані і їхні матеріали мають бути передані до Національного антикорупційного бюро", - прокоментував Гройсман інцидент у місті Чоп, де намагалися вивезти 24 вагони лісу високої якості, оформивши його як дрова.

Глава уряду закликав Насірова прийняти відповідні кадрові рішення щодо керівництва митниці. "Без керівництва митниці такі речі не можуть робитися. Це серйозні вагони, платформи, які були завантажені цим кругляком. Я вважаю, що вони налагодили системний бізнес на контрабанді, і роблять це. Тому я вважаю, що мають бути найжорсткіші кадрові рішення, які тільки можуть бути", – сказав він.

Водночас Гройсман доручив з'ясувати причетність до інциденту представників "Укрзалізниці", а також екологів та лісників. "Це усе взаємопов'язано. Тому я доручаю швидко провести розслідування і усіх [винних] притягнути до відповідальності, і вони мають бути звільнені негайно", – заявив він і додав, що це "махрові корупціонери, яким просто не місце в самій системі".

Своєю чергою Насіров запевнив, що службове розслідування вже розпочате і буде завершене до кінця поточного тижня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції