Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Контракт слід було розірвати вже на 2-му місяці роботи": Омелян готовий голосувати за відставку Балчуна

За словами міністра інфраструктури, у нього є кандидатури на пост глави "Укрзалізниці". 

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляє про готовність голосувати за відставку глави ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна, річний контракт з яким закінчується в травні 2017 року.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Контракт слід було б розірвати вже на другому місяці роботи Войцеха Балчуна, але це питання має бути вирішене на Кабміні в травні цього року" - заявив Омелян.

За словами міністра інфраструктури, у нього є три кандидатури на пост глави "Укрзалізниці". Зокрема серед них колишні залізничники, а також західноєвропейські фахівці, але він не назвав імен.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян обурився постановою Кабміну, якою "Укрзалізницю" виводять з-під юрисдикції його міністерства.

"Бажання замість роботи займатися концертами і політичними домовленостями, готовність бути ширмою, а не менеджером змін, дивні кадрові призначення, промови і презентації, які не мали нічого спільного з дійсністю", - говорив Омелян про главу "Укрзалізниці". 

Своєю чергою, глава українського уряду Володимир Гройсман публічно підтримав главу "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна у конфлікті з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. 

Відео Конфлікт Омеляна та Балчуна: Міністр інфраструктури передав до НАБУ документи щодо корупції в "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції