Контрольний вирок: Коломойський остаточно виграв суд проти Саакашвілі щодо захисту честі та гідності

Суд зобов'язав спростувати недостовірну інформацію від голови Одеської ОДА та зачитати в ефірі резолютивну частину рішення.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ у середу, 6 липня, залишив у силі рішення попоредніх інстанцій, якими було задоволено позов українського бізнесмена Ігоря Коломойського проти Одеської ОДА і Міхаеїла Саакашвілі. Згідно тому рішенню Телевізійна служба новин "Студія "1+1"  зобов'язана спростувати недостовірну інформацію, поширену головою Одеської ОДА в ефірі програми "ТСН.Тиждень".

Вищий спеціалізований суд 6 липня залишив в силі рішення Подільського районного суду м. Києва від 14.12.2015 та ухвалу Апеляційного  суду м. Києва від 17.02.2016, якими раніше вже було задоволено позови Коломойського.

Суд визнав "недостовірною та такою, що не відповідає дійсності, а також порочить честь, гідність і ділову репутацію" Ігоря Коломойського інформацію, поширену Міхаелом Саакашвілі у програмі "ТСН.Тиждень", який у відповіді на запитання ведучої телепрограми: "Ви заявили, що не дозволите Коломойському, панові Коломойському контрабанду в Одесі. Ви маєте докази? Маєте факти про те, що Коломойський на Одещині займається контрабандою? Ви готові це доводити в суді?", заявив: "...я имею очень много доказательств"; "А он уже мне присылал и угрозы и он прекрасно знает, когда он работал в Грузии, это был единственный случай, когда какое-нибудь правительство заставило его заплатить налоги".


Таким чином, суд зобов'язав у Телевізійній службі новин "Студії 1+1" спростувати дану недостовірну інформацію та зачитати в ефірі резолютивну частину рішення суду. Раніше після програшу в Подільському райсуді Саакашвілі подавав апеляцію в Апеляційний суд Києва на підставі того, що нібито виступав в ефірі не як губернатор Одеської області, а як політичний діяч.

Однак судді вказали на те, що Саакашвілі виступав саме як губернатор, про що свідчить запис відповідної програми. Оскільки Саакашвілі в суді так і не представив доказів провини Коломойського, Апеляційний суд Києва відхилив скаргу Одеської ОДА та залишив без змін рішення Подільського райсуду Києва.

ВідеоМихеїл Саакашвілі вдруге програв Ігорю Коломойському в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: