Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корбан балотуватиметься в Раду на довиборах

Таке рішення було ухвалене під час з'їзду партії в Києві.

Геннадій Корбан балотуватиметься від партії УКРОП на довиборах у парламент по 27-му округу, коли вони будуть оголошені.

Таке рішення було ухвалене під час з'їзду партії в Києві, участь в якому взяв участь 161 делегат. Цей округ звільнився після складанням мандату Борисом Філатовим, який став мером Дніпропетровська.

"У разі оголошення Верховною Радою виборів по 27 округу в Дніпропетровську ми висунемо Геннадія Корбана кандидатом у народні депутати і обов'язково зробимо все, щоб він переміг у цьому окрузі", – заявив тимчасовий голова політради УКРОПу Денис Борисенко.

Крім того, було ухвалене рішення, що представники УКРОПу братимуть участь у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 27 березня 2016 року та виборах міського голови Кривого Рогу. Кандидатом був обраний куратор батальйону "Кривбас" Микола Колесник.

Також УКРОП збирається продовжити роботу щодо призначення і проведення скасованих виборів до районних рад столиці.

"Зараз Києвом керують чиновники, призначені та затверджені Адміністрацією Президента. Влада вирішила цю ситуацію законсервувати", – заявив голова київського УКРОПу Дмитро Сіманський, зазначивши, що за такої ситуації обсяг виборчих прав і прав у сфері місцевого самоврядування мешканців Києва у 20 разів менший, ніж, наприклад, у мешканців Полтави, Волині чи Чернігівщини. УКРОП "у форматі коаліції демократичних політичних партій" вимагатиме проведення перших виборів до райрад Києва 29 травня. За словами Дмитра Сіманського, відповідний проект рішення незабаром буде внесено до Київської міської ради.

Представники УКРОПу запропонували розпочати створення нової Конституції, проект якої має бути підтриманий на загальнонаціональному референдумі. Про це йдеться в одній з трьох резолюцій, ухвалених під час з'їзду. Також делегати УКРОПу закликали демократичні політичні сили до спільної координації дій під час майбутніх парламентських виборів для того, щоб уникнути "зайвої політичної боротьби і не дозволити агентам Кремля та нинішнім корупціонерам вкотре здобути владу в країні".

Політсила пропонує всім демократичним партіям, громадським та правозахисним організаціям "створити єдині списки репресованих чинною владою патріотів та замовників і виконавців цих переслідувань". Десятки прикладів політично вмотивованих переслідувань представників опозиції не більше не можуть лишатися поза увагою, вважають представники УКРОПу.

Раніше Печерський суд Києва зобов'язав СБУ та ГПУ забезпечити проведення медичного обстеження Корбана. Обстеження має відбутись у двотижневий термін, його проведуть у СІЗО у присутності фахівців інституту Амосова.

Як відомо, Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана. Документи, за твердженням ГПУ, доводять давання хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції