Корбан госпіталізований із загостренням ішемічної хвороби серця

Політик не може повноцінно лікуватися.

Лідер партії УКРОП Геннадій Корбан із загостренням ішемічної хвороби серця був повторно госпіталізований у стаціонар.

Про це повідомила головний лікар медичного центру "Клініка сімейної медицини" Людмила Лєснічук

За її словами, загострення хвороби обумовлене стресом, який пережив пацієнт. Також вона розповіла про ключові дослідження, які має пройти Корбан за вимогами судмедекспертизи. "У переліку судмедекспертизи є такі дослідження: електрокардіограма, ультразвукове дослідження серця, коронарографія, ангіографія судин шиї, магнітно-резонансна томографія головного мозку", – сказала медик.

Лікар наголосила, що МРТ проводити неможливо, оскільки на тілі у пацієнта є електронний засіб контролю. З цієї ж причини неможливе й проведення ангіографії. Так, минулого разу під час дослідження електронний браслет вже спричинив збій у роботі діагностичного обладнання.

За рекомендацією медика, коронарографію також краще не проводити, бо ця процедура вимагає введення катетерів у коронарну артерію серця, що є вкрай небезпечним на тлі загостреної ішемічної хвороби. Крім того, необхідне ще й введення контрастної речовини, а це суттєвий ризик для печінки та нирок пацієнта, адже у Геннадія Корбана наразі спостерігається порушення функціонування цих органів.

Нагадаємо, що суддя Печерського районного суду Києва під час засідання, яке відбувалося 18 грудня, не розглянув клопотання захисників Корбана про зняття електронного браслета на час проведення необхідних медичних досліджень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: