Корбан заявляє, що серед свідків звинувачення проти нього є Царьов

Він наголосив, що судова система себе обнулила.

Голова політради партії УКРОП Геннадій Корбан заявляє, що екс-регіонал Олег Царьов, який підтримує сепаратистів на Донбасі, свідчить проти нього у Генпрокуратурі.

Про це йдеться в заяві політика, поширеній прес-службою партії УКРОП.

"За останньою інформацією, яку я маю, навіть сепаратист пан Царьов дає свідчення Генеральній прокуратурі проти мене... Тоді, я думаю, пора вже сюди привести Януковича з усім його кодлом, щоб вони теж свідчили проти патріотів, проти тих, кого розстрілювали на Майдані, проти їхніх сімей. Я думаю, що система правосуддя, яку ми спостерігали в Дніпровському суді та яку ми бачимо сьогодні тут, в апеляції, себе обнулила", - зазначено в заяві Корбана.

Також політик порівняв судовий процес над ним зі справою єврея Бейліса.

"Сто років тому тут, у Києві, в 1913 році, проходив судовий процес єврея Бейліса. Це знаменитий судовий процес, який ще тоді показав абсурдність того правосуддя. І сьогодні, через 100 років, ми тут, у Києві, можемо провести повну аналогію між тим правосуддям і нинішнім. Тоді 37-річного батька 5 дітей звинуватили у всіх смертних гріхах, в поїданні немовлят і ще бог знає в чому. Тоді це був процес, пов'язаний з антисемітизмом, "чорною сотнею", - зазначив Корбан.

"Хочу сказати, що єдиним правомочним судом наді мною може бути суд народний, суд совісті та суд присяжних", - наголосив голова УКРОПу.

Він також погодився з пропозицією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова радикально зупинити роботу всіх судів на 3 місяці задля їх повного оновлення.

ВідеоУ справі Корбана з’явилися нові епізоди, пов’язані із Дмитром Фірташем та Ігорем Єремєєвим

Нагадаємо, 6 листопада Печерський районний суд Києва обрав для голови політради партії УКРОП Геннадія Корбана запобіжний захід - домашній арешт терміном на 2 місяці цілодобово - до 31 грудня 2015 року. 1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення райсуду про домашній арешт лідера УКРОПу.

28 грудня Дніпровський райсуд Києва змінив запобіжний захід Корбану на взяття під варту терміном на 60 днів. Напередодні цього засідання Корбана прооперували в клініці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова.

Апеляційний суд Києва відклав розгляд скарги захисту лідера партії УКРОП Геннадія Корбана на його арешт на 11.00 13 січня. За словами судді Дениса Масенка, розгляд відкладений через необхідність встановити, чи мало місце втручання в автоматизовану систему розподілу справ, про яке заявили адвокати.

5 січня генеральний прокурор України Віктор Шокін доручив відкрити кримінальне провадження та перевірити законність проведення автоматичного розподілу апеляційної скарги на рішення Дніпровського районного суду про арешт Корбана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: