Корчак отримала понад 200 тисяч грн зарплати, з яких половина – на оздоровлення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також скандальній чиновниці заплатили гроші за інтенсивність праці.

У вересні 2017 року глава Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак отримала зарплатню у 211 тисяч 946 гривень. Про це йдеться у відповіді Агентства на запит «Українських новин».

Так, стало відомо, що оклад Корчак склав 23 тис. 177 гривень, надбавка за вислугу років – 11,6 тис. грн, гривень, надбавка за інтенсивність праці - 23,2 тис. гривень, оплата за період відпустки - 43,2 тис. гривень.

Ще 107,2 тис. гривень матеріальної допомоги глава НАЗК отримала на оздоровлення. Додатково 3,5 тис. гривень вона заробила  за роботу, що передбачає доступ до державної таємниці.

Своєю чергою, члени НАЗК Олександр Скопич і Олександр Серьогін заробили за вересень 47,4 тис. гривень і 73,9 тис. гривень відповідно.

Раніше повідомлялося, що керівництво НАЗК виписувало собі премії без дозволу Кабінету міністрів України.  Нацагентство широко критикували за невідповідну роботу реєстру декларацій, яка наприкінці терміну подачі звітності не працювала кілька днів. Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мали бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система знову дала збій.  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися. Своєю чергою Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.  

Корчак викликали на засідання парламенту, аби відзвітувати про свою роботу.  Під час виступу у Верховній Раді вона зізналася, що виписала собі премію у 200 тисяч гривень.   

ВідеоКорчак пояснила, за що виписувала собі і колегам премії по 200 тисяч гривень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції