Кореспондент ТСН розповів, як російські пропагандисти відреагували на його діалог з Путіним

Російські журналісти поцікавилися, чи задоволений Роман Цимбалюк відповідями президента РФ.

Путін за останні два роки вперше публічно не присвятив усю свою увагу Україні під час своєї великої прес-конференції в Москві. Про конфлікт на Донбасі російський керманич почав говорити тільки після гострого запитання журналіста ТСН Романа Цимбалюка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фактично він про Україну згадував двічі: раз говорив про Крим, але, що найцікавіше, не про енергокризу і невдалі спроби її подолання, а про перспективу розвитку флоту.

Не стала прес-конференція і рекордом за тривалістю - говорив Путін лише три години.

Під час прес-конференції кілька разів лунали овації журналістів. Один раз - коли російський президент брутально висловився про відносини Туреччини та США. Ще кілька разів оплески були після гострих запитань про корупцію у владній верхівці.

Тризуб та гнівний погляд. Які емоції переважали у розмові Путіна із журналістами

Водночас, як розповів кореспондент ТСН Роман Цимбалюк, який ставив Путіну гострі запитання щодо України, після прес-конференції до нього підійшли представники російських пропагандистських каналів і запитували, чи задоволений він відповідями Путіна, на що він відповів, що українцям, або, швидше, їм слід навчитися називати речі своїми іменами, і російський президент почав це робити, визнавши фактичну військову присутність на Донбасі.

ВідеоЯк російські колеги реагували на діалог українського журналіста з Путіним

Також слід зазначити, що екстравагантій Ксенії Собчак поставити запитання російському лідеру не дали. Вона не змогла привернути увагу прес-служби навіть своїм смугастим костюмом - з натяком на тюремну робу. 

Нагадаємо, що кореспондент ТСН Роман Цимбалюк запитав у Путіна про можливість обміну українських політв'язнів, яких утримують у Росії, і чи хоче Москва виконання Мінських угод, а також переказав російському лідеру вітання від затриманих на Донбасі спіробітників ГРУ Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: