Корнієнко відповів на закиди про можливість скасування місцевих виборів через невисокі рейтинги партії влади

Корнієнко відповів на закиди про можливість скасування місцевих виборів через невисокі рейтинги партії влади

Владі закидають можливу імовірність скасування виборів "прикриттям" ситуацією із коронавірусом.

Під час прямого ефіру ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" гості студії підняли питання можливості введення надзвичайного стану в Україні ніби через стрімке зростання кількості інфікувань новим коронавірусом. Водночас владі закидають можливість введення цього надзвичайного стану ніби для того, щоб скасувати місцеві вибори через невисокі рейтинги партії "Слуга народу".

На ці закиди голова партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко відповів, що ще не знає, як буде голосувати його фракція щодо можливого введення надзвичайного стану.

"Якщо буде надзвичайний стан, будемо визначатись. Ви знаєте, як вводиться надзвичайний стан - уряд у цьому не бере активної участі. РНБО має ухвалити рішення, президент має звернутись (до парламенту, який і має проголосувати за це. - ред.). Зараз я не знаю, як ми будемо голосувати", - сказав Корнієнко.

За яких умов в Україні можуть запровадити надзвичайний стан, раніше розповів в інтерв'ю ТСН.ua головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Відео Голова "Слуги народу" розповів, що робитиме партія, якщо програє на виборах до місцевих рад

У "Право на владу" - голова політичної партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Він розповів, що робитиме партія "Слуга народу", якщо програє на виборах до місцевих рад.

Голова "Слуги народу" розповів, що робитиме партія, якщо програє на виборах до місцевих рад

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів