Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корнієнко зізнався, кого дійсно у розмові з Арахамією назвав "бабою робочою, як корабельна сосна"

Корнієнко зізнався, кого дійсно у розмові з Арахамією назвав "бабою робочою, як корабельна сосна"

Відео справжнє, попри те, що нардепи переконували у протилежному.

Опубліковане відео, у якому голова фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко обговорював з колегою Давидом Арахамією одну зі своїх колег, заявивши, що вона "баба робоча, як корабельна сосна", справжнє і без монтажу. Але політики говорили не тільки про нардепку Ірину Аллахвердієву, а й Тетяну Домбровську, депутатку і можливу кандидатку на посаду міської очільниці Миколаєва від "Слуги народу". Саме для неї політик і підібрав не цілком вдалий комплімент.

Відповідне відеозвернення Олександр Корнієнко опублікував на своїй сторінці Facebook.

обговорював іншу людину і та ситуація навколо Ірини, яка сталася в медіа, є абсолютно недоречною. Я обговорював місцевого політика і можливого кандидата в мери (Миколаєва - ред.) від партії "Слуги народу" пані Тетяну Домбровську. Я познайомився з нею напердодні і вона дійсно мене дуже вразила своєю енергією і запалом, і я розумію, що вона могла би бути гідним кандидатом від "Слуги народу. Знову ж таки, форму для свого захоплення я обрав не дуже доречну, місцями неоднозначну, місцями просто образливу. Вона може сприйматися як сексизм чи інші форми дискримінації", - прокоментував голова "Слуги народу".

Своєю чергою, Корнієнко також перепросив у Тетяни Домбровської й запросив її до участі у праймеріз. На думку нардепа, Домбровська має всі шанси перемогти на них. Водночас, він розуміє, що вона може відмовитися від подальшої співпраці із фракцією. "Це буде абсолютно справедливо на нашу адресу", - зауважив Корнієнко.

Крім того, він зізнався, що опубліковане відео - це не монтаж, оскільки у прямому ефірі такого зробити неможливо. За свій вчинок нардеп перепросив у всіх українців і сказав, що ця ситуація стане для нього уроком. Свої слова ж він назвав сексистським та дискримінаційними.

"Треба бути повним відморозком, щоб це стверджувати та переконувати у цьому суспільство. Разом з тим, ми з Давидом чітко пам’ятаємо, що між обговоренням пані Ірини та більш розлогим пані Тетяни була довша пауза та дещо більше слів", - прокоментував Корнієнко.

Також Олександр Корнієнко ще раз перепросив у своєї колеги Ірини Аллахвердієвої за "першу коротку частину розмови". У ній, як стверджує депутат, він не мав нічого поганого на думці і лише захоплювався вродою колеги, хоч і не зовсім у коректній формі.

"Хочу звернутися до пані Ірини Аллахвердієвої із проханням прийняти мої вибачення за ту першу невелику коротку частину розмови, де я з Давидом Арахамією обговорюю свої враження від вроди, краси, але в абсолюно неприйнятній формі. Шановна Ірино, я не мав нічого поганого на думці, це були мої щирі враження від того, як ви виглядаєте, яким чином ви до цього прийшли", - сказав він.

спробую поставити крапки у історіі із моїми недоречними розмовами.

Опубликовано Олександр Корнієнко Среда, 24 июня 2020 г.

Нагадаємо, раніше у Мережі опублікували відео, на якому керівники фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко і Давид Арахамія під час робочої поздки до Миколаєва неформально спілкувалися один з одним. Корнієнко у розмові оцінив нібито політикиню Ірину Аллахвердієву, як "робочу бабу" і "взагалі красуню". 

"Така піддута, звичайно, трошки. Трошки тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут отх*рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика", - сказав на відео нардеп.

Після цього і він, і Давид Арахамія, і сама Аллахвердієва заявили, що опубліковане відео - це монтаж і їхні слова вирвані з контексту. Нардепка також повідомила, що говорила після інциденту із Арахамією і Корнієнком, які "присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого".

Залиште свій коментар

Вибір редакції