Королевську під вигуки "Ганьба!" вигнали зі Львова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепка відмовилася визнавати Росію агресором.

У Львові 27 лютого було зірване виїзне засідання парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, що відбувалося в будівлі Львівської облдержадміністрації.

До зали, де було засідання, прийшли учасники операції Об'єднаних сил на Донбасі та вигнали із зали народну депутатку від "Опозиційної платформи - За життя" Наталію Королевську. Про це пише Galinfo.

Королевська відмовилася підтримати прохання присутніх на засіданні учасників ООС та визнати, що Росія здійснює військову агресію в Україні. Після чого засідання  комітету було зірване. Під вигуки "Ганьба!" Королевська покинула залу засідань.

Після 20-хвилинної перерви перший заступник голови комітету, нардеп від "Батьківщини" Михайло Цимбалюк повідомив, що Королевська покинула виїзне засідання комітету у Львові та їде до Києва.

Сьогодні у м.Львові, Наталя Королевська взяла участь у виїздному засіданні комітету: Соціальної політики та захисту прав ветеранів!

Опубліковано Ігором Стефанюком Четвер, 27 лютого 2020 р.

Згодом в ОПЗЖ випадок з Королевською у Львові назвали "провокацією, організованою проплаченими псевдопатріотами".

"Сьогодні у Львові, на виїзному засіданні комітету з питань соціальної політики, ми розглядали питання соціального захисту людей. Наша політична сила рішуче налаштована на повернення миру до України і відновлення єдності країни, але, на жаль, є сили, яким вигідний більш глибокий розкол - вони, руками своїх псевдопатріотів, роблять все для того, щоб розколювати Україну. В знак протесту проти таких політичних провокацій, я прийняла рішення покинути засідання комітету з питань соцполітики і провела зустріч з представниками громадських організацій", - сказала Королевська, яку цитує пресслужба партії.

Нагадаємо, пів року тому в Слов'янську Наталію Королевську обсипали борошном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції