Коронавірус у Зеленського: у "Феофанії" розповіли про суму, яка йде на лікування президента, і його самопочуття

Коронавірус у Зеленського: у "Феофанії" розповіли про суму, яка йде на лікування президента, і його самопочуття

Фото: president.gov.ua

Лікарі кажуть, що Зеленський може розраховувати на швидке одужання від коронавірусу.

Президент Володимир Зеленський, якого лікують від коронавірусу у "Феофанії", почувається добре. На лікування українського лідера відведена така ж сума, як і на кожного пацієнта, який потрапив до медзакладу з коронавірусом. У середньому це 7,8 тисячі гривень на день.

Про це розповів головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів агентству "Інтерфакс-Україна".

Семенів наголосив, що у лікарні, окрім президента, лікується чимало пацієнтів з коронавірусом, і бюджет для всіх однаковий. Загалом від вересня "Феофанія" прийняла 120 пацієнтів з коронавірусом.

За словами головного лікаря, вартість лікування може змінюватися, оскільки вона залежить від симптоматики, призначених препаратів, процедур.

"Сума утримання президента така сама, як і для кожного пацієнта, який потрапляє до лікарні з коронавірусною інфекцією. Це в середньому 7,8 тис. грн на день. Сума може змінюватися, адже залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнтові. Так, не щодня роблять КТ і тест, препарати можуть змінювати залежно від симптоматики. Для президента немає окремого бюджету. Він перебуває в лікарні на таких самих умовах, що й інші", — сказав Семенів.

Головний лікар "Феофанії" також розповів, що жодних ознак, що у президента Зеленського можуть виникнути ускладнення, немає. Навпаки, за його словами, є симптоми, які дають підстави розраховувати на швидке одужання.

"Поки що немає жодних ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися. Навпаки, є симптоми, які дають змогу сподіватися на швидке одужання", — додав він.

Як відомо:

  • 9 листопада президент України Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Цього ж дня про зараження COVID-19 повідомив і очільник Офісу президента Андрій Єрмак. Нині вони обидва перебувають у "Феофанії". 
  • Радник глави ОП Михайло Подоляк повідомив, що у "Феофанії" були обладнані спеціальні палати, звідки можна продовжувати працювати. "Це стандартна протокольна процедура. Було ухвалено рішення не робити заново комунікаційну кімнату в резиденції, а просто скористатися готовою в лікарні", — повідомив Подоляк. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація