Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус в Раді: Кабінет Шахова прокварцували і встановили півсотні контактерів з депутатом

У Верховній Раді проводять дезінфекцію.

Верховну Раду - на дезинфекцію. Сьогодні митимуть парламент, проведуть хімчистку килимів, а  усі поверхні протруть спиртовими серветками, йдеться у ТСН.12:00.

Напередодні стало відомо, що один із депутатів - Сергій Шахов -  захворів на коронавірус. Нині він перебуває вдома і почувається ліпше. Втім, після повернення з-за кордону, де, найпевніше, заразився, і першими симптомами хвороби, які відчув вже в Україні, обранець встиг побувати на засіданні Верховної Ради, парламентських комітетів і на кількох телевізійних ефірах.

Його робоче місце у сесійній залі та кабінет вже помили, провітрили та прокварцували, повідомили в апараті Верховної Ради. Вже встановлено близько 50 осіб, з якими Шахов контактував, про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Відео Нардеп Сергій Шахов захворів на коронавірус: де і від кого він міг заразитися

Коронавірус сягнув Верховної Ради. Нардеп Сергій Шахов із групи "Довіра" заслаб після повернення зі Швейцарії, куди їздив на кількаденний відпочинок. Медики встановлюють коло людей, з якими він контактував. Депутат самоізолювався вдома та відмовився від госпіталізації.  

Нардеп Сергій Шахов захворів на коронавірус: де і від кого він міг заразитися

Зазначимо, що 18 березня сам нардеп групи "Довіра" підтвердив ТСН, що тест на коронавірус дав позитивний результат.

Раніе уряд ухвалив рішення заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні; перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах і автобусах, маршрутному таксі.

Від 17 березня заборонено закладам культури, ТРЦ, ресторанам та іншим закладам харчування, розваг і послуг приймати відвідувачів, а починаючи від 18 березня - перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього та міжнародного сполучення до прийняття окремого рішення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції