Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус в Раді: Шахов розповів про стан депутатів у Олександрівській лікарні

Депутат хворіє вже 11-й день та веде прямі ефіри з лікарні.

Народний депутат Сергій Шахов, який лікується в Олександрівській лікарні від нового коронавірусу, розповів про свій стан здоров’я, а також про своїх колег за парламентом, які також перебувають у цьому медзакладі. Про це він розповів у своєму фейсбуці.

За словами Шахова, його стан здоров’я стабільний, без погіршень. Температура коливається від 37 до 38,5 ближче до вечора. Нардеп каже, що п’є багато рідини, щоб виводить токсини. Також він розповів, як почуваються інші його колеги з таким самим діагнозом.

"Головного болю немає, чого не можу сказати про своїх колег. У Олександра Лукашова хвороба перебігає більш-менш, і температура не сильно велика. У Сергія Вельможного такі ж симптоми, як і у мене були на 6-7 день хвороби. Це дуже сильний головний біль, температура підвищується, запаморочення, хворіли очі, все тіло ламало. Бажаю всім найшвидшого одужання", - повідомив Шахов.

Також депутат закликав не панікувати, навіть якщо у вас підтвердився COVID-19 та виконувати рекомендації медиків.

 

Опубліковано Сергієм Шаховим Вівторок, 24 березня 2020 р.

Як відомо, загалом в чотирьох нардепів підтвердився новий коронавірус. Четвертий - обранець від "Слуги народу" Руслан Горбенко.

Відео Депутати масово здають тест на COVID-19 після спілкування із інфікованим нардепом Шаховим

Двоє захворілих у Київській області - це подружжя Шахових. Нардеп, який занедужав на коронавірус, заразив іще принаймні одну людину - дружину. В парламенті тим часом влаштували "чистий четвер" - помили, провітрили, дезінфікували та просвітили кварцевими лампами. Депутати нині масово здають тест на COVID-19.  Більше про коронавірус в Україні

Депутати масово здають тест на COVID-19 після спілкування із інфікованим нардепом Шаховим

Залиште свій коментар

Вибір редакції