Корупція пронизує абсолютно все. Фірсов жорстко розкритикував колишніх колег по "БПП"

"Мені здається, що БПП веде країну до чогось страшного", - написав він у Facebook.

Народний депутат Єгор Фірсов, які раніше вийшов з франкції партії "БПП", повідомив про те, що сьогодні на з'їзді партії "Солідарність" було проголосовано за позбавлення його депутатських повноважень.

Про це він написав у Facebook.

"Звісно, я не здивований. Засмутила тільки позиція окремих моїх колег. Так виходить, що деякі відчайдушні борці з корупцією на словах не голосують за позбавлення мандата Ігоря Кононенка, але при цьому за його вказівкою позбавляють повноважень того, хто йому не зручний. Розчарували і колишні однопартійці з "УДАРу", Я думав, що вони не будуть бруднитися, але на жаль, в українській політиці принципів немає. Цей урок я засвоїв добре", - написав депутат.

"Інакше, як розправою це не назвати. Я був дуже незручний для людей, які сьогодні контролюють фракцію. Не соромився порушувати питання про корупцію Кононенка, про рейдерські схеми Грановського, про "смотрящих", про продажне ЦВК, де досі сидять люди Януковича. Коли я говорив про це на фракції, колеги дивилися на мене, як на ідіота. По суті, я був наївним ідіотом, бо думав, що можна якось змінити систему, на щось вплинути", - заявив Фірсов.

Нардеп також підкреслив, що не тримався за мандат, інакше б не виходив із фракції.

"Розчарований не втратою статусу, а тим, що там, нагорі, де я побував, взагалі немає нічого світлого. Немає навіть натяку на турботу про державні інтереси. Корупція пронизує абсолютно все, оточення президента зайняте тільки створенням схем і пошуком вигоди, і президент чудово знає про це. Фракція БПП підпорядкована Березенку, Кононенку і Грановському, які зацікавлені лише в тому, як контролювати потоки, де б що віджати, як видоїти багатостраждальний Одеський припортовий завод і т. д. А інші депутати, за винятком кількох – просто їхні тушки, піднімають руку в потрібний момент. Я теж міг би йти цією дорогою, і зараз сидів би тихо, з мандатом у кишені і отримував би хороші "доплати". Але я не хочу, тому що я звик жити не тільки сьогоднішнім днем, але й дивитися в майбутнє", - заявив Фірсов.

"Мені здається, що БПП веде країну до чогось страшного. І я не хочу в цьому брати участь... Багато хто запитує, що я збираюся робити далі? Для мене відповідь очевидна, я буду боротися!" - підсумував Фірсов.

Сьогодні на з'їзді партії "Солідарність" колишні колеги проголосували за те, щоб позбавити мене депутатських повноважень.Е...

Posted by Єгор Фірсов on Friday, March 25, 2016

Сьогодні, 25 березня, 12-й позачерговий з'їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" прийняв рішення про дострокове припинення повноважень народних депутатів Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які вийшли зі складу парламентської фракції партії "Блок Петра Порошенка".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: