Козак Гаврилюк зміг утекти від терористів, але його товариша взяли в полон

Козак Гаврилюк зміг утекти від терористів, але його товариша взяли в полон

Активіст Майдану займається збором та доставкою гуманітарної допомоги жителям Сходу.

Активний учасник Майдану і козак Михайло Гаврилюк після вчорашнього нападу на їхню групу волонтерів на Донбасі звернувся до українців і повідомив, що він у безпеці. Але, зазначив він, одного чоловіка з їхньої групи терористи все ж таки взяли в полон.

Це сталося, коли на їхню групу напали бойовики в той час, як команда Гаврилюка везла гуманітарну допомогу в Слов'янськ на Донеччині.

"Браття мої! Я, Гаврилюк Михайло Віталійович, – у повній безпеці. А про мій арешт – чутки. Одна біда є – наш один учасник потрапив у полон. Сам я у безпеці", - говорить Гаврилюк, аудіозвернення якого розміщене на його сторінці у Facebook.

 
Допис by Mykhailo Havryliuk.

Нагадаємо, Гаврилюк нині займається збором та доставкою гуманітарної допомоги жителям Сходу.

"Наші брати і сестри на Сході залишилися без даху над головою, у великій скруті, і хто їх підтримає, як не ми? Нехай кожен українець з Прикарпаття і Закарпаття, з Півночі і Півдня протягне руку своєму брату на Сході. Це найкоротший шлях до примирення і відбудови країни. Я закликаю всіх бути мудрими, бо настає час збирати каміння. Громадська організація "Козацька звитяга", яку я очолюю, проводить збір гуманітарної допомоги та організовує її доставку в міста та села на Сході України. Будемо раді співпрацювати разом з Вами!", - закликає Гаврилюк.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів