Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожен п'ятий депутат Ради буде жінкою - Суслова

Жінок у парламенті стає більше щороку.

Народна депутатка Ірина Суслова повідомила, що у Верховній Раді 9-го скликання буде щонайменше 86 жінок. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Така ситуація станом на 12:00. Якщо тенденція збережеться, це буде справжній прорив. Жінки складатимуть 19% складу парламенту, тоді як у чинній Раді їх всього 12%. При цьому серед депутатів-списочників жінки складатимуть 27%, а серед мажоритарників – 11%. Рекордсменами за кількістю жінок будуть фракції "Голосу" (44,4%), "Європейської солідарності" (40%) та "Слуги народу" (27%)", - повідомила вона. 

Нагадаємо, у жовтні 2013 року Кабмін схвалив законопроект, який мав виправити "гендерні перекоси" і забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків на виборних посадах.  

Тоді в нашій державі представництво жінок на керівних посадах було дуже низьким, зокрема, у складі Верховної Ради України 7 скликання було 9,4% жінок-депутаток. Кабмін вирішив боротися з цим, ухваливши новий законопроект.

Відео Нідерландський університет найматиме на роботу лише жінок, аби досягти гендерного балансу

Резюме чоловіків найближчим часом не розглядатимуть. Їх найматимуть лише, якщо вакансія для кандидата-жінки буде відкритою більше ніж пів року. Усе, аби встановити гендерний баланс у колективі. Ректор каже – це сприятиме кращій продуктивності, мотивації та активізації креативного процесу.  

Нідерландський університет найматиме на роботу лише жінок, аби досягти гендерного балансу

Залиште свій коментар

Вибір редакції