Перейти до змісту
Кожен п'ятий депутат Ради буде жінкою - Суслова

Кожен п'ятий депутат Ради буде жінкою - Суслова

Жінок у парламенті стає більше щороку.

Народна депутатка Ірина Суслова повідомила, що у Верховній Раді 9-го скликання буде щонайменше 86 жінок. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Така ситуація станом на 12:00. Якщо тенденція збережеться, це буде справжній прорив. Жінки складатимуть 19% складу парламенту, тоді як у чинній Раді їх всього 12%. При цьому серед депутатів-списочників жінки складатимуть 27%, а серед мажоритарників – 11%. Рекордсменами за кількістю жінок будуть фракції "Голосу" (44,4%), "Європейської солідарності" (40%) та "Слуги народу" (27%)", - повідомила вона. 

Нагадаємо, у жовтні 2013 року Кабмін схвалив законопроект, який мав виправити "гендерні перекоси" і забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків на виборних посадах.  

Тоді в нашій державі представництво жінок на керівних посадах було дуже низьким, зокрема, у складі Верховної Ради України 7 скликання було 9,4% жінок-депутаток. Кабмін вирішив боротися з цим, ухваливши новий законопроект.

Відео Нідерландський університет найматиме на роботу лише жінок, аби досягти гендерного балансу

Резюме чоловіків найближчим часом не розглядатимуть. Їх найматимуть лише, якщо вакансія для кандидата-жінки буде відкритою більше ніж пів року. Усе, аби встановити гендерний баланс у колективі. Ректор каже – це сприятиме кращій продуктивності, мотивації та активізації креативного процесу.  

Нідерландський університет найматиме на роботу лише жінок, аби досягти гендерного балансу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин