Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожна четверта справа про корупцію стосується суддів. Жодного рішення судів немає - НАБУ

Колеги корупціонерів затягують розгляд справ.

У судах нині перебуває на розгляді близько 200 справ щодо корупції посадовців, яких викрили НАБУ та САП. Майже кожна четверта справа стосується дій суддів. І в жодній справі досі немає остаточного рішення судів.

"Станом на 30.06.2019 детективи скерували до суду справи стосовно 38 суддів та повідомили про підозру ще шістьом служителям Феміди. Для прикладу, минулого серпня НАБУ і САП скерували до суду 4 справи стосовно служителів Феміди. Три з них – за фактом отримання неправомірної вигоди. Йдеться про суддів ОАСК, Господарського суду Харківської області, Броварського міськрайонного суду Київської області, Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська. За рік в жодній з цих справ не винесено рішення", - нарікають у НАБУ.

У Бюро назвали умови, чому судді не ухвалюють рішення щодо своїх колег-корупціонерів.

"Чому так відбувається? 1. Відпустки, хвороби, зайнятість колегії суддів. Адже для розгляду справ необхідна колегія з трьох судів з досвідом роботи від 5 років. 2. Неявка сторін справи. 3. Розгляд великої кількості клопотань. Сподіваємося, що у вересні – коли розпочне роботу Антикорупційний суд – у кожній із скерованих НАБУ і САП до судових інстанцій справ буде поставлено "крапку", - зазначили в НАБУ.

Зазначимо, що залишилося менше місяця до запуску Вищого антикорупційного суду України, який покликаний ухвалювати вироки в справі так званих "топкорупціонерів" - тобто, коли є підозра в розкраданні в особливо великих масштабах. Близько року парламент створював ВАСУ, ще рік тривали конкурси на суддів, нарешті цього літа він одержав своє приміщення і там триває косметичний ремонт, щоб уже 5 вересня розпочати роботу.

ВідеоЗа місяць свою роботу розпочне ВАСУ: ТСН перевірила його готовність до роботи

Рівно місяць залишається до початку роботи Вищого антикорупційного суду України. Цей спеціалізований суд покликаний виносити вироки у справі "топ-корупціонерів", тобто коли є підозра у розкраданні в особливо великий масштабах. Близько року парламент лише створював ВАСУ - така абревіатура вищого антикорупційного суду. Ще рік тривали конкурси на суддів. І от цього літа він отримав своє приміщення і там триває косметичний ремонт, щоб уже 5 вересня ВАСУ розпочав свою роботу.  

За місяць свою роботу розпочне ВАСУ: ТСН перевірила його готовність до роботи

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції