Кожний день утримання Гриба у російському СІЗО може призвести до фатальних наслідків - батько

За словами батька утримуваного, у сина - важкий стан здоров'я.

Батько утримуваного в СІЗО в Краснодарському краї 19-річного українця Павла Гриба заявив, що перебування його сина там без ліків може призвести до фатальних наслідків.

Про це він інформує Радіо Свобода.

 

"Я написав звернення всім, додав документи про важкий стан здоров'я, про потребу в нагляді, медикаментах, небезпеку утримання,що це може призвести до фатальних наслідків. Кожен день перебування там, побиття може призвести до фатальних наслідків", - зауважив він.

ВідеоАдвокат чекає зустрічі із вивезеним до Росії українцем Павлом Грибом

 

"Ми переживаємо, що з дитиною може статися непоправне. І там ніхто не зможе надати йому допомогу – може бути крововилив", – резюмував Ігор Гриб.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ. До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі в інтерв'ю ТСН зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством.

В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність. МЗС Ураїни намагається з'ясувати, що сталось з хлопцем. водночас білоруські прикордонники запевняють, що до Павла претензій не мали

7 вересня стало відомо, що Павло Гриб перебуває у СІЗО в російському місті Краснодар. 

ВідеоПавлу Грибу, якого знайшли у Краснодарському краї, найняли російського адвоката

Залиште свій коментар