Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Крапка. До побачення": Зеленський різко обірвав телефонну розмову з Порошенком

"Крапка. До побачення": Зеленський різко обірвав телефонну розмову з Порошенком

Кандидати так і не дійшли згоди стосовно дати дебатів.

Президент Петро Порошенко і кандидат у президенти Володимир Зеленський не порозумілися під час телефонної розмови в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". Обидва залишилися при своїй думці щодо дати дебатів перед другим туром виборів.

Президент наполягав на своєму баченні передвиборчої дискусії: провести найближчої неділі дебати на стадіоні, а в належну дату – зустрітися в студії суспільного мовника. Зеленський наполягав на зустрічі 19 квітня, але не в студії, а на стадіоні.

Кандадати говорили синхронно, часто перебиваючи одне одного і не слухаючи опонента. Врешті Зеленський різко завершив розмову. "Зараз закінчу я. 19-го числа на НСК "Олімпійський". Крапка. До побачення", - заявив він. Після цього було чути телефонні гудки.

Володимир Зеленський відповів Петру Порошенку на запрошення на дебати.

Запрошую Президента Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Зараз я не маю можливості фізично приїхати у студію програми "Право на владу", бо мене немає у країні. Про це було добре відомо Президенту Петру Порошенку. Про це у прямому ефірі сказав кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 11 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції