Корнієнко заявив про можливість балотування Авакова на мера Харкова

Корнієнко заявив про можливість балотування Авакова на мера Харкова

УНІАН

Корнієнко додав, що в Авакова є і господарські риси, тому він також налагодив би роботу міських служб.

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що не виключає можливості балотування Арсена Авакова на посаду мера Харкова від пропрезидентської партії.

Про це Корнієнко сказав, відповідаючи на відповідне запитання, пише "УНІАН".

"Якщо говорити серйозно, то я для Харкова кращого варіанта, ніж Арсен Борисович, не бачу. Бо це була б остаточна крапка в питанні, чи Харків "русский город", якесь там малоросійське місто, а це була б остаточна крапка, що це українське місто, що там українська патріотична влада, що там людина, яка точно за 10 років жодної підстави не дала сумніватися в його патріотичності", - заявив нардеп.

Водночас перший заступник голови фракції "Слуга народу" зазначив, що є певні нюанси.

"Тут є кілька нюансів. На мерських виборах кандидатів кандидатує не центральний орган партії, а обласний осередок", - зазначив Корнієнко і додав, що як голова партії, він лише ставить підпис під документом, де йдеться про висунення обласною організацією певного кандидата.

Щодо його особистої позиції, то він заявив, що підтримав би кандидатуру Авакова на посаду очільника Харкова. "Якби мене питали, то я був би за те. І якщо організація його висуне від нас, то я буду звичайно підтримувати", - підсумував Корнієнко.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада проголосувала за відставку Арсена Авакова з посади очільника МВС України. "За" проголосував 291 нардеп. 13 липня голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков подав у відставку. Він перебував на посаді 7,5 року.

Замінити Авакова планують нардепом з фракції "Слуга народу", головою парламентського правоохоронного комітету Денисом Монастирським. Його призначати планують 16 липня - в останній день роботи Верховної Ради перед літніми канікулами.

Чим запам`ятався Аваков на посаді очільника МВС і хто може його замінити — пряме включення

Чим запам`ятався Аваков на посаді очільника МВС і хто може його замінити — пряме включення
Наступна публікація