Краснов поділився баченням розвитку Дніпра: що в пріоритеті

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Краснов поділився баченням розвитку Дніпра: що в пріоритеті

За його словами, боротьба з пандемією повинна бути більш пріоритетною.

Лідер "Громадської сили" і конкурент чинного мера Бориса Філатова Загід Краснов, вважає, що сьогодні боротьба з пандемією в Дніпрі має бути більш пріоритетною.

Про це йшлося 19 листопада в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Напрямок фінансування охорони здоров'я для будь-якого міста має бути найпріоритетнішим. Я думаю, над цим нам потрібно працювати й, може бути, спільно з програмами співфінансування з Міністерством охорони здоров'я. Що стосується в цілому, то чим повинен сьогодні займатися мер, — наповненням бюджету", — зауважив він.

"У місцевої влади є свої бюджети. Чому місцева влада, які несуть не меншу відповідальність за те, в якому становищі сьогодні перебувають лікарні не виділяють з бюджету належним чином гроші на фінансування цих лікарень? Наведу приклад. Бюджет міста Дніпра 15 мільярдів гривень. У рік пандемії, коли по суті питання охорони здоров'я, фінансування лікарень повинен бути самим пріоритетним, але в рік пандемії виділили 98 мільйонів, а витратили всього близько 50 мільйонів. При цьому на сквери, фонтани, тротуарну плитку, саджанці, підсвічування витратили близько трьох мільярдів гривень на рік пандемії. Чому ми не говоримо про відповідальність місцевої влади? Йдеться не тільки про Дніпро, а й про інші міста. Я вважаю, що відповідальність мерів міст, відповідальність міських рад та обласних рад в цьому питанні не менше, ніж центральної влади. Ми несемо більшу відповідальність, ніж МОЗ ", - додав він.

Краснов вважає, що в Дніпрі є "незрозумілі статті витрат".

"У рік пандемії мер міста з бюджету 100 мільйонів гривень на рік витрачає на піар — під такою статтею витрат як інформування населення про роботу міської влади. Я тільки не розумію, навіщо інформувати населення про роботу міської влади, коли можна цю роботу показати?. 100 мільйонів гривень — це близько тисячі дитячих майданчиків, це близько тисячі спортивних майданчиків, це благоустрій десь 500-400 дворів. Може, краще було це зробити та показати, як працює міська влада? Але чомусь мер вирішив 100 мільйонів офіційно як статтю витрат приписати на фінансування своєї піар-кампанії", — резюмував Краснов.

Чому місцева влада Дніпра не забезпечила лікарні обладнанням для лікування хворих на COVID-19

Чому місцева влада Дніпра не забезпечила лікарні обладнанням для лікування хворих на COVID-19

Читайте також:

Наступна публікація