Кравчук розповів, у які країни можна перенести переговори ТКГ замість Білорусі

Кравчук розповів, у які країни можна перенести переговори ТКГ замість Білорусі

УНІАН

За його словами, під час обрання країни для переговорного майданчика варто враховувати пропозиції Росії.

Перший президент незалежної України, очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук назвав країни, куди можна перенести переговори щодо Донбасу. Так, замість Білорусі він пропонує перенести переговори до нейтральної країни — Швейцарії або Фінляндії.

Про це інформує "Суспільне".

"Потрібно перейти до обрання майданчика для продовження розв'язання проблеми миру на Донбасі. На мою думку, це має бути нейтральна країна: скажімо, Швейцарія, може бути, Фінляндія", — сказав перший президент.

Кравчук вважає, що під час обрання країни для переговорного майданчику варто враховувати пропозиції Росії, якщо такі будуть.

За його словами, перш за все має бути врахована позиція спецпредставниці голови ОБСЄ у ТКГ Хайді Грау, тому що саме ОБСЄ модерують засідання.

"Тому тут має бути спільна позиція на чолі з ОБСЄ, це такий має бути підхід, на мою думку. Але почути потрібно всіх, і Росію зокрема. Вона теж член Тристоронньої контактної групи, тому ми не можемо не почути позицію і пропозиції Росії", — підсумував очільник української делегації в ТКГ.

Раніше Леонід Кравчук заявив, що Мінськ не може бути майданчиком переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі через скандал у Білорусі, пов'язаним із примусовим приземленням літака і арештом опозиціонера і колишнього головного редактора Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича

Новини України: ТКГ більше не буде засідати в Мінську – про це заявив Леонід Кравчук

Новини України: ТКГ більше не буде засідати в Мінську – про це заявив Леонід Кравчук

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація