Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кравчук розповів, як ходив на полювання з Януковичем та Курченком у Сухолуччі

За словами екс-президента, полювання освячував священик.

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович щосуботи влаштовував полювання у своїй мисливській резиденції в Сухолуччі, куди запрошував тодішню "політичну еліту" країни.

Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю "Українській правді".

"Так, я ходив з ним (Віктором Януковичем - прим.ред.). Він запрошував. Це було поруч із Межигір’ям, у Сухолуччі. Полювали практично кожної суботи. Але я не завжди приходив, тому що різні бувають настрої. Для полювання треба мати хороший настрій. Я не був з Януковичем у машині. Я сідав у свою машину і приїжджав туди своїм ходом. Там були й інші люди. На полюванні завжди було осіб десь 20", - розповів він.

За словами Кравчука, на полюванні ніколи не було синів Януковича.

"Були друзі Януковича, яких він добре знав. Завжди був Кучма, Пінчук, часто був Бойко. Новинський приїжджав, зрідка Клюєв приходив. Був Ярославський, був ще молодий харківський цей хлопець… Курченко. Льовочкін ніколи не був", - запевнив екс-президент.

Також Кравчук зазначив, що щоразу перед полюванням збиралися у мисливському будиночку, де проходили інструктаж спеціалістів, які розказували, як треба стояти, куди можна стріляти, щоб нікого не підстрелити, а після цього виписували місця, де буде полювання.

"Капличка там ще була. Перед і після полювання заходили в цю капличку. Там був священик, він освячував, щоб полювання не було диким. Коли вечоріло – закінчували і йшли в будинок вечеряти. Випивали трошки. Хтось пив більше, хтось менше. Але відверто скажу: не пам'ятаю, щоб хтось був п'яний, тому що така аудиторія, присутність президента, колишніх президентів, віце-прем'єра", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше прокуратура Київської області відстояла у суді касаційної інстанції повернення з незаконного володіння земель лісового фонду вартістю понад 7 млн грн та площею 17,5 га у Сухолуччі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції