Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активісти тримали у руках плакати із Путіним, в якого закривавлені руки.

Сьогодні, 14 червня, у Києві біля посольства Російської Федерації влаштували акцію із закликом бойкотувати Чемпіонат світу з футболу, який відбувається у РФ.

Учасники заходу вимагали звільнити українських політв’язнів, які незаконно утримуються у російських в’язницях і тримали у руках плакати авторства Андрія Ярмоленка

Біля будівлі диппредставництва склали символічну гору з кісток як нагадування про жертв кремлівського режиму.

Дев’ять країн, серед яких Україна, Австралія, Фінляндія, Японія, Данія, Ісландія, Велика Британія, Польща, Швеція, ​оголосили дипломатичний бойкот Чемпіонату світу в Росії. Причинами для цього стало вторгнення РФ до України та Сирії, отруєння у Британії російського екс-розвідника Сергія Скрипаля, голодування українських політв’язнів, у тому числі режисера Олега Сенцова, та систематичне порушення прав людини в Російській Федерації.

Безстрокове голодування Сенцов оголосив 14 травня 2018 року. Його головна вимога - звільнення понад 60 українських політв'язнів, які перебувають за ґратами у Росії. Цю вимогу режисера підтримав Держдеп США, ЄС, парламент Канади і т. д.  

2015 року російський суд незаконно засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Акції на підтримку режисера відбулися у всьому світі, у тому числі в Росії. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції