Країни G7 вирішили посилити координацію з РФ, але не повертати її до групи - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідери країн обговорили повернення до G8.

Під саміту країн G7 у Франції, який розпочався 24 серпня, обговорювалося питання повернення до формату G8 за участі Росії.

Про це повідомили дипломатичні джерела, передає 7dnews.com.

За даними джерел видання, лідери країн "Великої сімки" погодилися з тим, що обговорювати повернення до формату G8 та включення до нього Російської Федерації ще зарано.

Зазначається, що попри відхилення ідеї про повернення Росії до G8, лідери вирішили посилити координацію з Москвою.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп висловив думку, що РФ повинна бути представлена серед найвпливовіших країн світу. Ця заява пролунала напередодні чергового саміту лідерів Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Канади, США та Японії, котрий має відбутися 24-26 серпня у Франції. Також повідомлялося, що американський та французький лідери домовилися запросити РФ на саміт 2020 року. Натомість державний секретар Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон запевнив, що РФ не повернеться до G7 доки не припинить агресію проти України і не відновить її суверенітет.

Відео Велика Британія та Німеччина виступили проти негайного повернення РФ до G7

Повернути окупований Крим Україні, припинити бойові дії на Донбасі та звільнити українських політв'язнів - лише за таких умов, на думку президента Зеленського, було би можливим повернення Росії до "Великої сімки". Напередодні проти приєднання Москви до саміту країн із найрозвиненішими економіками світу виступили Німеччина та Британія.  

Велика Британія та Німеччина виступили проти негайного повернення РФ до G7

Залиште свій коментар

Вибір редакції