"Країну с*ка проср*ли". Кива поскаржився Жириновському на Гончарука і назвав прем’єра "г*міком"

"Країну с*ка проср*ли". Кива поскаржився Жириновському на Гончарука і назвав прем’єра "г*міком"

Фото: УНІАН

Скандального нардепа викрили на листуванні з російським депутатом.

У вівторок, 4 лютого, під час засідання Верховної Ради народний депутат від партії "Опозиційна платформа - "За життя" Ілля Кива листувався з депутатом російської Держдуми і лідером партії ЛДПР Володимиром Жириновським.

Відео процесу листування зафіксувало TK Media.

Як видно на записі, Жириновський написав Киві 3 лютого "Добрий день. На зв’язку. Набирав?". Кива відповів наступного дня: "Доброго ранку, як Ваше здоров’я? Як почуваєтеся? Перетелефонуйте, коли буде можливість. Гарного дня".

Після цього Кива почав набирати ще одне повідомлення Жириновському: "До Ради прийшов г*мік-прем'єр зі своїм під*рським урядом, країну с*ка проср*ли і з цими під*рами шансів відновити економіку і взаємовідносини немає".

Зазначимо, набравши текст, депутат його перечитав, почухав голову і заблокував телефон.

Нагадаємо, Кива відомий своїми скандальними витівками. Зокрема, нещодавно у соцмережі виклали відео з народним депутатом, який намагався вдарити пішохода через те, що він знімав його

Раніше Кива побився у ресторані з чоловіком. Відео бійки виклали у Мережі. Опонентом Киви став Михайло Майман (Помогайбо). Відомо, що Михайло балотувався самовисуванцем в народні депутати України від округу у Шевченківському районі Києва. На момент реєстрації був безробітним, проживає у Києві. На своїй сторінці у фейсбуці називає себе "ветераном війни". 

Згодом Кива опублікував переписку з опонентом по бійці у ресторані. І політик, і його опонент у листуванні ображали один одного.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація