Кремль готує росіян до ядерної війни зі Штатами - ЗМІ

Американський журналіст, який працює у Москві, поділився спостереженнями, як Кремль нагнітає ситуацію навколо протистояння із США.

Керівництво Росії створює враження, що насувається масштабна війна зі Сполученими Штатами, у тому числі, із застосуванням ядерної зброї.

До такого висновку дійшов журналіст телеканалу ABC News у Москві Патрік Рівелл, який зібрав сім доказів цій версії, пише Укрінформ.

Хоча майже ніхто з експертів не думає, що Кремль насправді готується до військового конфлікту зі США, з'явилися тривожні ознаки з боку Москви, які створюють враження ніби війна насувається, йдеться у матеріалі, опублікованому на сайті телеканалу в п'ятницю, 14 жовтня.

Зокрема, на фоні напруження російсько-американських відносин через сирійське питання ведучий Дмитро Кисельов розповів, як три російських ракетних фрегати відправились у Сирію, щоб запобігти можливим повітряним ударам США по сирійських військових цілях, натякнувши, що ракетоносці здатні нести ядерні заряди.

Підконтрольні державі російські ЗМІ вже не стримують себе.  Вони проводять опитування росіян, чи готові вони до ядерної війни. Якщо таке раптом станеться, кожен повинен знати, де розташоване бомбосховище, цитує автор російський телеканал НТВ.

ВідеоЯдерний шантаж, війна в Сирії, покарання за військові злочини: Росія та США розпочали холодну війну

Ще одним доказом нібито підготовки РФ до війни стало проведення масштабних навчань цивільної оборони із залученням 40 млн людей по всій країні, які передбачають дії у ядерній війні. "Тривожною ознакою" називається також публічне роз'яснення міноборони Росії про те, як країна функціонуватиме під час війни та які державні органи візьмуть на себе командування.

Цього тижня Росія розгорнула ракети, здатні переносити ядерні заряди, в Калінінградській області у відповідь на "створення протиракетного щита США у Східній Європі". Розгортання відбулося значно раніше, ніж очікувалося, що, на думку аналітиків, пов'язано з бажанням Кремля побрязкати зброєю на тлі протистояння в Сирії.

Росія також цього тижня провела ряд випробувань міжконтинентальних балістичних ракет, запускаючи по три ракети на день, у тому числі з підводних човнів в районі Тихого океану. Одночасно з цим, російський телеканал НТВ попередив людей про необхідність знайти найближчий притулок від радіоактивних опадів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: