Кремль на свій лад трактує берлінські домовленості та хоче, щоб Київ припинив вогонь

Російські політики знову мають своє окреме трактування переговорів.

Росія знову має своє, окреме, трактування домовленостей, які напередодні досягли в Берліні міністри закордонних справ чотирьох країн, ідеться в сюжеті ТСН. 19:30.

На думку політиків у Кремлі, Захід має вплинути на Київ, щоби він припинив вогонь і якнайшвидше призначив дату та місце контактної групи по Україні. Ідеться про перемови у форматі Україна-Росія-ОБСЄ. Під час останніх двох таких зустрічей у них також брали участь і політичні представники бойовиків.

"Щоб виконувалася декларація, узгоджена в Берліні, вирішальну роль повинні зіграти західні колеги, щоб переконати київську владу в необхідності слідувати тому заклику, який у декларації зафіксовано, - скликання контактної групи для узгодження на двосторонній основі режиму припинення вогню", - сказав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

ВідеоКремль хоче щоб Київ припинив вогонь і здався

Позиція України однозначна - нове перемир'я  можливе, але тільки в тому разі, якщо бойовики складуть зброю.

Вже відомо, що Ангела Меркель та Франсуа Олланд переконували в необхідності миру в Україні саме російського президента. У телефонній розмові західні лідери вмовляли Путіна, щоби перемир'я було двостороннім, і бойовики припинили стріляти. 

Як вже раніше повідомлялося, у Берліні Лавров захищав сепаратистів, а Клімкін наполягав виключно на двосторонньому перемир'ї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: