Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кремль підриває ситуацію в Києві й готує новий Майдан - The Sunday Times

За даними газети, мета РФ - націоналістичні хвилювання в Україні, які призвели б до нового Майдану.

Розвідслужби Кремля замишляють в Україні "новий Майдан". Про це пише британська газета The Sunday Times з посиланням на свої українські джерела.

За даними джерел газети, Росія має намір отримати вигоду з наростаючого громадського невдоволення тим, "як київський уряд веде війну з підтримуваними Росією сепаратистами".

При цьому, як зазначає автор статті, "Кремль переключає увагу на західну частину України, яка традиційно воліє до Європи, а також паралельну операцію щодо розпалювання сепаратистського руху на сході країни".

Автор цитує думку неназваного українського "високопоставленого джерела в силових структурах": "Вони [російські розвідники] дуже успішно використовують спрямований на Порошенка громадський гнів для порушення акцій протесту на грунті націоналізму, щоб тим самим відвернути увагу уряду від сходу", - йдеться в статті.

"Їх мета - націоналістичні хвилювання, які призвели б до нового Майдану і, як наслідок, до економічного і політичного хаосу. Після недавніх подій домогтися цього буде нескладно". Співрозмовник The Sunday Times також стверджує, що у змові задіяні українські політики середнього ешелону".

Джерела видання також повідомили, що Порошенко "обмірковує введення воєнного стану в шести областях України, зокрема для розширення повноважень силових відомств у боротьбі з російським шпигунством".

Ще один співрозмовник газети, пов'язаний з батальйоном "Азов", сказав: "Якщо уряд не впорається ні з захистом країни, ні з викоріненням корупції, нам буде потрібен новий Майдан, щоб позбутися від нього - і наші батальйони зможуть у цьому допомогти".

Крім того, джерело в українській розвідці підтвердив The Sunday Times, що на заході країни наростає невдоволення ходом бойових дій: "В західних регіонах України у багатьох є відчуття, що вони і так близькі до Європи, і їм не хочеться гинути на війні з Росією на сході".

Залиште свій коментар

Вибір редакції