Перейти до змісту
Росія створює умови для нападу на Україну з моря - МЗС

Росія створює умови для нападу на Україну з моря - МЗС

Росія може напасти в Азовській акваторії.

Російські дії в Керченській протоці та Азовському морі спрямовані на те, щоб створити військову передумову для нападу на Україну з моря, заявив директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макеєв на спеціальному спільному засіданні комітету Європарламенту із закордонних справ і підкомітету з питань безпеки і оборони в Страсбурзі.

За словами Макеєва, захоплення російською ФСБ українських військових кораблів – це акт агресії проти України. Він зауважив, що у той момент Росія не повідомляла про перекриття Керченської протоки, а назвав такі дії "не випадковими і спонтанними".

"Це можна розглядати тільки як акт агресії проти України щодо резолюції Генеральної Асамблеї ООН 1974 року. Росія розуміє тільки силу і з Росією потрібно вести переговори з позиції сили. Ми чули, що слово "санкції" насправді не популярне, на жаль, тут, в Брюсселі і в багатьох європейських столицях. Але, будь ласка, зрозумійте, що це єдиний мирний інструмент, яким володіють європейці, щоб зупинити російські військові дії і агресію", - сказав Макеєв.

Відео Морський полон: сестра Владислава Костишина дізналася про неволю брата з розважального шоу  

110-й день полону - стільки в неволі в Москві перебувають 24 українські моряки, яких біля Керченської протоки захопили росіяни. У сюжеті - історія Владислава Костишина, 24-річного старшини катера "Нікополь", який цієї зими мав стати капітаном корабля. Влад після анексії Криму не зрадив присязі українському народу і вийшов на материк.  

Морський полон: сестра Владислава Костишина дізналася про неволю брата з розважального шоу  

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь"рух під Кримським мостом танкером і вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Тоді ж російські прикордонники затримали близько Керченської протоки три українських військових судна, на борту яких були 24 людини. Моряків звинуватили в порушенні держкордону Росії і заарештували. Вони перебувають у полоні вже більше 100 днів. Через конфлікт у Чорному морі ЄС вів санкції проти 8 росіян, які брали участь у затриманні українців.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин