Кремль зірвався і перейшов до відвертих погроз: Лавров «анонсував» новий удар по Україні

Кремль неабияк нервує через атаки України та кризу на паливному ринку, яку спричинили українські удари.

Лавров і Путін.

Лавров і Путін. / © Associated Press

Агресорка Російська Федерація перейшла до відвертих погроз та заявляє про новий удар по Україні.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повторив, що попередження Росії щодо евакуації всіх іноземних посольств із Києва залишається в силі. Дипломат опосередковано, але знову погрожує, що окупанти завдадуть ще одного руйнівного масштабного удару по Україні найближчим часом.

«Кремль зухвало продовжує погрожувати ударами у відповідь проти України, які, ймовірно, будуть потужними на тлі зростаючого дефіциту внутрішніх поставок бензину», — наголосили в ISW.

Росія погрожує ударами — останні новини

Кремль перебуває у люті після ударів по Москві. Зокрема, після атаки 18 червня, коли було атаковано НПЗ. Кремлівський прихвостень, заступник голови Радбезу Дмитро Медведєв істерично пригрозив, мовляв, щодо України жодних правил «більше немає і бути не може», а том інтенсивність ударів зростатиме.

Водночас Сергій Лавров кинув погрози Україні через Білорусь. З його слів, нібито попередження Володимира Зеленського стосовно використання білоруської інфраструктури і техніки для ударів по Україні є спробою розширити масштаби протистояння. Мовляв, Москва розглядає будь-які кроки щодо Білорусі як пряму загрозу власним інтересам на геополітичній арені.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie