Криклій пояснив, чому прагне звільнити очільника "Укрзалізниці"

Криклій пояснив, чому прагне звільнити очільника "Укрзалізниці"

Фото: УНІАН

За його словами, у вантажних перевезеннях в Україні існує масштабна корупція.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що хоче звільнити очільника "Укрзалізниці" Євгена Кравцова через масштабну корупцію у галузі вантажного перевезення.

Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Багато зауважень отримували ми від ринку. Особливо те, що стосується вантажних перевезень. Тому що зрозуміло, що у пасажирських перевезеннях багато побутової корупції. Такої більш дрібної. Я розумію, що там важче контролювати. А у вантажоперевезенні фактично за доступи до локомотивів, до перевезень, для того, щоб можна було тобі, як бізнесу, забезпечити це перевезення, - це, на жаль, було в хабарях", - пояснив Криклій.

За його словами, рішення про звільнення має ухвалити Наглядова рада. Для цього Міністерство вживає усіх необхідних заходів та доводить до членів цієї ради усі причини, через які Кравцов має бути звільнений.

Нагадаємо, на початку грудня очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов звернувся до Наглядової ради "Укрзалізниці" з проханням розглянути питання його звільнення. Перед тим 15 листопада глава уряду Олексій Гончарук анонсував ухвалення рішення про зміну керівництва "Укрзалізниці". За його словами, працівники підприємства скаржаться на "дику корупцію", адже менеджмент "опікується своїми кишенями, а не тим, як ідуть справи в "Укрзалізниці". Так він прокоментував те, що протестувальники звинуватили директора УЗ Євгена Кравцова у корупції.

Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Повʼязані теми:

Наступна публікація