"Крим - це наше". Путін розповів, як у Криму перемогла "демократія" під час псевдореферендуму 2014 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський президент заявив, що Росія нікуди не втручається і їй нічого не потрібно.

Президент Володимир Путін заявив, що Росія зовсім не прагне загарбувати нові території, а анексія Криму відбулася нібито з волі самих жителів півострова.

Про це він сказав у четвер, 18 жовтня, під час засідання міжнародного дискусійного клубу "Валдай".

"Ми нічого не забираємо. У нас велика територія, нам нічого не потрібно не від кого", - заявив російський президент, розвиваючи тему світу, "в основі безпеки якого лежить ядерний потенціал".

На це співрозмовник Путіна зауважив: "Про те, що ми нікуди не втручаємося і нам нічого не потрібно... З вами точно хтось посперечається і запитає: "А Крим?"

У відповідь Путін відрубав: "Крим - це наше".

"Наше - чому? Не тому що ми прийшли і щось схапали. Тут суперечка одразу заходить у глухий кут. Ми ж тут з вами всі демократи. Що таке демократія? Це влада народу. Вона як перевіряється? За допомогою референдумів, виборів тощо. Люди в Криму прийшли на референдум і проголосували: "Хочемо бути незалежними". Наступним кроком: "Хочему бути у складі РФ", - додав президент РФ.

За його словами, суперечки з цього приводу можуть тривати довго. 

"Ну, давайте будемо сперечатися, дивитися документи ООН. Подивимося, що таке Устав ООН, де написано про право на самовизначення. Будемо сперечатися без кінця. Але ми виходимо з волевиявлення людей, які живуть на цій території", - запевняє президент країни-агресора.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року у Криму відбувся псевдореферендум, якому передувало захоплення Ради Криму, українських військових об'єктів і кораблів російськими військовими, так званими "зеленими чоловічками".

Залиште свій коментар

Вибір редакції