Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крим охопили масові протести: одні скандують "Революція", інші – "Крим – це Росія"

Крим охопили масові протести протилежних сторін з бійками та криками.

Біля будівлі Верховної Ради в Сімферополі 26 лютого проходять масові мітинги. Люди під парламентом, де на сьогодні призначено засідання, почали збиратися близько 10:00.

Туди прийшли тисячі кримських татар, ультрас "Таврії" та активісти руху "Євромайдан-Крим". А поруч зібрався мітинг проросійськи налаштованих громадян. Між ними ходять представники міліції.

Близько 11:30 біля будівлі парламенту почалися бійки, після чого демонстранти намагалися прорвати оточення міліції і пройти у Верховну Раду, але були відтіснені. Перед входом парламенту вистроїлися правоохоронці.

Близько 13:00 на мітингу з'явилися приблизно дві сотні воїнів-афганців. Вони пояснили, що прийшли для охорони порядку, повідомляє РБК-Україна.

Як повідомляє Радіо Свобода, періодично виникають сутички між протестувальниками, які виступають проти сепаратизму, і представниками проросійських сил. Щонайменше один проросійський активіст отримав незначні ушкодження, його відвели всередину парламенту.

ВідеоКримські татари стали на захист цілісності України

Тим часом, голова Меджлісу Рефат Чубаров поставив вимогу перед спікером кримського парламенту Володимиром Константіновим перенести або скасувати позачергову сесію для уникнення протистояння і подальшого загострення ситуації в Криму.

На мітингах проросійські демонстранти скандують "Беркут", "Крим – це Росія", а євромайданівці кричать "Банду геть", "Крим – це Україна", "Ганьба", "Україна", "Революція".

ВідеоКримчани будують наметове містечко, щоб захистити "Беркут"

Зазначимо, позачергова сесія Кримського парламенту має відбутися сьогодні о 15:00. До порядку денного внесені два питання – "Про суспільно-політичну ситуацію в Україні та АРК" і "Про звіт Ради міністрів АРК".

Під стінами парламенту Криму зібралися, за різними оцінками, від 5 до 10 тисяч кримських татар і кримчан інших національностей, які виступають проти сепаратизму. Крім того, на мітинг прийшли прихильники проросійських сил, їх кілька сотень.

ВідеоБіля ВР Криму татари скандують "Слава Україні!", їхні опоненти — за Росію

Залиште свій коментар

Вибір редакції