Крим у Росію ведуть двоє потенційних злочинців - король будівельної піраміди та "Гоблін"

Крим у Росію ведуть двоє потенційних злочинців - король будівельної піраміди та "Гоблін"

Аксьонова у 90-х знали у кримінальних та міліцейських колах за прізвиськом "Гоблін"

Суд уже видав ордери на затримання Константинова та Аксьонова.

Крим у Росію, ігноруючи всі можливі законодавчі норми, ведуть два потенційних злочинці - голова Верховної Ради автономії Володимир Константинов і самопроголошений керівник уряду Сергій Аксьонов, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Суд уже видав ордери на їхнє затримання.

Мільйонер Константинов, як кажуть спостерігачі, крісло спікера заслужив, спонсоруючи виборчі кампанії Януковича і Партії регіонів. Свою будівельну імперію "Консоль" він перетворив на піраміду: отримував чи не всі держзамовлення на будівництво у Криму, але роботи не завершував і брав кредити на нові. Тисячі людей так і не дочекалися квартир, за які заплатили.

Боргів у Константинова зібралося на фантастичну суму у мільярд гривень. Величезну частину цих грошей він винен російським банкам. І можливо тепер, кажуть його опоненти, він розплачується за це Кримом.

Самопроголошені очільники Криму "купили" своє місце

Самопроголошені очільники Криму "купили" своє місце

Його поплічника Сергія Аксьонова, що став прем'єром на закритому засіданні Верховної ради, де не було кворуму, але було багато кулеметів, у 90-х знали у кримінальних та міліцейських колах за прізвиськом "Гоблін". Своє членство в злочинному угрупованні "Сейлем" він пізніше оскаржував у суді, але програв.

Бізнес його родини теж має багатомільйонні борги. Зокрема, 5 млн він узяв на партію "Русское единство", але провалив кампанію, набравши від кримчан менше 4% голосів. Захоплення влади зброєю виявилося новою тактикою.

Зазначимо, що у викраденні активістів кримського Євромайдану ймовірно замішані члени руху "Русское единство".

Повʼязані теми:

Наступна публікація