Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крим "вбиває" рейтинги партії Путіна корупцією та безладністю прокремлівських маріонеток

Нардеп Держдуми РФ заявив, що у Криму зростає лише корупція

У Росії визнали низький рівень життєзабезпечення Криму. Про це заявив депутат Держдуми РФ від партії "Справедлива Росія" Михайло Брячак, пишуть "Аргументы недели. Крым"

Він зазначив, що до таких наслідків призвело монопольне становище у владі пропрезидентської партії. У зв'язку із цим, рейтинг "Єдиної Росії" також пішов на спад.

"Сьогодні позиції "Єдиної Росії" сильно похитнулися через події, які зараз відбуваються в Криму у зв'язку з низьким рівнем організації роботи органів влади. Вони сформовані, координуються та контролюються цілком і повністю однією партією. По суті, це сформувало монополію у владі, яка дає сьогодні негативні показники у забезпеченні життєдіяльності населення" - сказав Брячак.

Окрім того, представник партії-опонента "Єдиної Росії" на виборах у 2014 році заявив, що єдине зростання, яке можна помітити, то це лише у питаннях корупції.

"На жаль, єдине зростання – це зростання корупції! Повальне, повсюдне, яке душить всю систему влади та громадського устрою. Це стало зрозуміло вже великій кількості жителів Росії, у тому числі і Криму. Тому не думаю, що після такого розчарування в партії влади ми побачимо повторення тієї довіри, яку не було виправдане", - заявив Брячак.

Нагадаємо, колишній міністр закордонних справ Росії Андрій Козирєв звинуватив президента РФ Володимира Путіна у незаконному вторгненні в Крим і розпалюванні війни на Донбасі. Зокрема, згадуючи 90-ті роки, тодішній глава МЗС розповів в інтерв'ю Голосу Америки про домовленості між РФ і Україною. Він додав, що війна на Сході Україні - окреме від Криму питання, але по суті є тим же самим: "Це порушення існуючих кордонів, вторгнення нехай не регулярних сил, але підтримка нерегулярних сил".

Залиште свій коментар

Вибір редакції