Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крим вже став військовим центром, який загрожує повномасштабним конфліктом - Порошенко

Президент України очікує на реакцію ЄС на продовження Росією агресії та окупацію Криму.

В своєму інтерв'ю для EuroNews президент України Петро Порошенко заявив, що анексований Крим вже став військовою базою Росії. І це несе загрозу не тільки Україні, але й всій Європі.

"Він (Крим - ред.) вже став військовим центром. Як я зрозумів з виступу президента Росії, вони вже розмістили там ракети, які здатні нанести ядерного удару. Це значно збільшує небезпеку повномасштабного конфлікту у Чорному морі", - пояснив президент. Він повідомив, що ракети у Криму можуть легко досягти деяких країн-членів НАТО.

Іншою проблемою півострова президент назвав гуманітарну ситуацію. "Це грубе порушення прав людини. Кримські татари знаходяться під дуже великим тиском. Керівники цього народу знаходяться під арештом у російських в'язницях або ж їм заборонено повертатися до Криму", - описав ситуацію Порошенко.  

Президент пояснив, що очікує від ЄС стійкості у питанні Мінських домовленностей. "Ми очікуємо дуже сильної заяви, що, якщо Росія не буде дотримуватися Мінських угод, якщо Росія не залишить Крим, то санкції будуть продовжені або розширені", - сказав президент України. 

Нагадаємо, що раніше Ангела Меркель та Барак Обама у телефонній розмові погодились, що не послаблять санкції проти Росії до повного виконання Мінських угод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції