Кримське авто Януковича-молодшого з українськими номерами перегнали на півострів з Донецька

Дата публікації
Перегляди
3267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кримське авто Януковича-молодшого з українськими номерами перегнали на півострів з Донецька

Авто Януковича-молодшого перереєстрували у Донецьку під час бойових дій / Фото: ТСН.ua

В той час на Донеччині та в обласному центрі вже почались бойові дії.

Автомобіль Audi S8, на якому Олександра Януковича побачили в Криму, раніше було зареєстровано у Києві.

Як з'ясувала кореспондент ТСН Ольга Василевська, цю машину було придбано у 2013 році ПрАТ "Всеукраїнський банк розвитку", яке належить Януковичу-молодшому. Авто було зареєстроване у Києві з номерним знаком АА 0010 ХВ.

У квітні минулого року банк продав Audi приватній особі, аби вивести її з активів установи. Новим власником машини став донеччанин Олег Петрович Кишаківський, який перереєстрував машину у донецькому МРЕВ №3. При цьому у Донецьку вже йшли бойові дії – бойовики захоплювали адміністративні будівлі.

Вже звідти авто перевезли до окупованого Криму. Зазначимо, що на півострові авто сфотографували з українськими номерами – АК 2253 ВЕ.

З відкритих джерел можна дізнатись, що особа на ім'я Кишаківський Олег Петрович є співвласником підприємства "Південний Рубіж", зареєстрованого у Ялті, яке наразі має реєстрацію у Росії та уставний капітал у 100 тисяч рублів. Заявлена діяльність підприємства – проведення розслідувань та забезпечення безпеки. Крім того, Кишаківський є директором зареєстрованої в Москві в червні цього року ТОВ "Аква", яка спеціалізується на управлінні активами і холдингами. Чи цей Кишаківський є офіційним власником Audi S8, чи він повний тезка власника – наразі не відомо.

У розпорядженні кореспондента ТСН Ольги Василевської опинилося фото сина екс-президента Віктора Януковича – Олександра. Янукович-молодший прилетів в аеропорт Сімферополя 3 вересня з Москви і одразу ж вирушив до Севастополя. Джерело також повідомило ТСН, що в сім'ї Януковича – розбрат через спадщину.

В квітні минулого року СБУ оголосила в розшук Олександра Януковича. Якщо його провина буде доведена, він може отримати до п'яти років в'язниці.

За часів президентства батька Олександр був одним з найбільш успішних українських бізнесменів. Його статки ЗМІ оцінювали в 367-510 млн доларів США. Головним активом бізнесмена була корпорація МАКО.

Олександра Януковича також називали людиною, яка мала найбільший вплив на батька і фактично контролювала весь сімейний бізнес.

Сам Олександр Янукович всі звинувачення на свою адресу відкидає і стверджує, що батько не мав стосунку до настільки різкого зростання його капіталу. Крім того, він упевнений, що найближчим часом незаконно введені проти нього і його сім'ї візові та фінансові санкції будуть скасовані. Хоча в ЄС до цього явно не готові: у березні цього року всі санкції проти Януковича і його синів були продовжені ще на рік.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація