"Кримський диверсант" Захтей уклав угоду зі слідством і визнав провину - ЗМІ

Обвинувачений у "підготовці диверсій" відмовився від своїх адвокатів.

Водій Андрій Захтей, заарештований в окупованому Криму за нібито підготовку диверсії на півострові, визнав свою провину і уклав досудову угоду з російськими слідчими.

Про це із посиланням на джерело, поінформоване у слідстві, пише "Медіазона".

За даними видання, чоловік зізнався у нібито скоєному, розраховуючи на поблажливість з боку звинувачення.

Також зазначається, що до цього Захтей відмовився від своїх адвокатів Олександра Попкова, Олексія Ладіна та Ільнура Шарапова.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ повідомила про запобігання в окупованому Криму терористичним актам, які нібито були підготовлені Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. Також ФСБ розповіла про ліквідацію "агентурної мережі" української розвідки в Криму з числа громадян України та Росії.

Одним з організаторів терактів назвали жителя Запорізької області Євгена Панова, який служив в 37-му окремому мотопіхотному батальйоні ВСУ під позивним "Юджин", який демобілізувався в серпні минулого року. Брат затриманого українця стверджує, що його викрали на території материкової України і вивезли на окуповану територію. Суд заарештував Панова на два місяці.

Також у справі про "українських диверсантів" у Криму був затриманий Захтей Андрій Романович, який виявився відпочивальником у Криму. Судячи із Facebook Андрія Захтея, він родом з міста Борислав Львівської області, закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка. Місцем проживання він зазначив кримську Євпаторію, але, судячи з усього він проживав у Москві. У червні минулого року Затхей вказував геотегом до своїх світлин саме російську столицю. Окрім того, дружина затриманого Оксана Стецюк, родом зі Львова, своїм місцем проживання вказує Москву. У них є донька, яка народилася у січні минулого року.

Раніше обвинувачені російською владою в "підготовці терактів" в Криму Євген Панов і Андрій Захтей відмовилися від свідчень, які вони дали одразу після затримання в серпні 2016 року. Панов також розповів про страшні тортури, які щодо нього застосовували співробітники ФСБ: лупцювали залізною трубою, підвішували і били електрострумом.

ВідеоУ Росії відмовилися розслідувати катування українських "диверсантів"

Залиште свій коментар