Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Криму продовжується судилище у справі Меджлісу

На півострові відбудеться чергове судове засідання щодо Меджлісу.

Очільник ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв повідомив, що під час суду в понеділок в Криму можуть заборонити діяльність Меджлісу.

Про це він повідомив на сторінці в Facebook.

"25 квітня о 9.30 у Сімферополі, вул. Павленко, 2, відбудеться чергове судове засідання по визнанню Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборони його діяльності на території Російської Федерації", - зауважив Смедляєв.

"На мій погляд, завтра на підставі рішення Поклонської і міністерства юстиції РФ винесуть рішення про визнання і його екстремістською організацією", - резюмував він.

Нагадаємо, 18 квітня Міністерство юстиції РФ призупинило діяльність Междлісу кримськотатарського народу.

"Сьогодні в перелік громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких припинена у зв'язку із здійсненням ними екстремістської діяльності, включено громадське об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу", - йдеться в повідомленні.

При цьому, державний департамент США закликав Росію скасувати рішення про заборону Меджлісу кримських татар в окупованому Криму та визнання його екстремістською організацією.

У заяві офіційного представника Держдепу Джона Кірбі йдеться, що меджліс протягом довгого часу є представницьким органом кримських татар, які історично стикалися з утисками". Також у тексті наголошується, що Меджліс важливий для збереження національної культури і захисту від дискримінації.

Фотогалерея В окупованому Сімферополі атакували меджліс (3 фото)

Відео США закликають РФ скасувати заборону Меджлісу в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції