"Кримський суд" не вважає заборону Меджлісу порушенням прав кримських татар

З'явилося повний текст рішення суду

"Верховний суд Криму", який заборонив діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, не вважає, що заборона спричинить порушення права кримських татар на політичний, економічний, соціальний і культурний розвиток, а також "не перешкоджатиме фундаментальному праву народу на самовизначення".

Про це йдеться у рішенні "суду", який оприлюднив заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов, передає Українська правда.

"Судді" окупаційної влади у Криму вважають, що "справа розглянута з дотриманням правил підсудності з огляду на те, що Меджліс кримськотатарського народу не є міжнародною громадською організацією в розумінні ст. 47 Федерального закону "Про громадські об'єднання".

У рішенні "суду" також наголошується, що відповідач позов не визнав, але доводи захисту у рішенні суду не наведено.

"Судді" вписали у рішення інформацію про те, що на півострові "діють понад 30 громадських об'єднань, які виступають на захист прав та інтересів кримськотатарського народу".

Наріман Джелялов заявив, що Меджліс готуватимуть апеляцію, після чого усіх буде проінформовано про основні тези заперечень.

"Моя упевненість в тому, що суд лише мав забезпечити видимість правосуддя, лише підтвердилася настільки безграмотним рішенням", - додав він.

ВідеоКримськотатарський Меджліс заборонили у Криму

Нагадаємо, так званий "Верховний суд Криму" визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в Росії. "Прокурор Криму" Наталія Поклонська заявила, що Меджліс веде антиросійську діяльність на догоду Заходу.

Заступник голови Меджлісу Наріман Джелял запевнив, що Меджліс продовжить свою діяльність за межами окупованого півострова.

Водночас лідер кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що Меджліс кримських татар переходить у надзвичайний режим діяльності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: