Кримському ідеологу "Русской весны" присудили 9 років суворого режиму за хабар

Окрім цього "король цвинтарів" має сплатити штраф 5 млн рублів.

Окупаційна влада Криму присудила 9 років суворого режиму одному з ідеологів "Русской весны", йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Окрім цього сепаратисту присудили ще і штраф розміром 5 мільйонів рублів (приблизно 90 тисяч доларів – прим.ред.).

Зазначимо, Геннадій Басов був лідером партії "Русский блок" і активно підтримував вторгнення Росії до Криму, займаючись провокаціями та антидержавною діяльністю. Після анексії РФ півострова очолив похоронну службу Севастополя, де погорів на хабарі.

Як відомо, Басова було затримано наприкінці вересня 2015 року за звинуваченням в отриманні 9 тисяч доларів хабара від одного з підприємців, що працюють на кладовищі "5-й кілометр". Бізнесмен запевняв, що Басов неодноразово вимагав гроші за можливість продовжувати на території цвинтаря комерційну діяльність.

Кримський сепаратист не погодився з вироком російської Феміди і збирається апелювати до суду з прав людини у Страсбурзі.

Окупаційна влада Криму присудила 9 років за ґратами одному із ідеологістів "Руськой весни"

Окрім арешту сепаратисту присудили ще і штраф розміром 5 мільйонів рублів. Геннадій Басов очолював партію "Руський блок". Після окупації півострова очолив похоронну службу Севастополя. Там він погорів на хабарі. Із вироком російської Феміди кримський сепаратист не погодився і збирається апелювати до загниваючої Європи - суду з прав людини у Страсбурзі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: