Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Критичний момент для влади": Вакарчук прокоментував "касетний скандал" із керівником ДБР

Розслідування, відставки, довіра – політик акцентував увагу на загальній ситуації в країні.

Новий "касетний скандал" актуалізував питання про сенс існування НАБУ, ДБР, САП та реформи правоохоронних органів. Так вважає лідер партії "Голос" народний депутат Святослав Вакарчук.

В країні новий «касетний скандал», тільки замість касет – онлайн-канали. Цей скандал ставить питання – для чого ми...

Опубліковано Святославом Вакарчуком Середа, 20 листопада 2019 р.

Він у фейсбуку наголосив, що смисл існування контролю за діями влади полягає в досягненні більшої відповідальності та ефективності її представників. "Натомість з початку роботи Ради ми спостерігаємо, як президентська команда прагне поставити правоохоронців під контроль. Когось через бюджет. Когось через перегляд повноважень в законі. Когось через призначення в ручному режимі замість незалежних конкурсів", - заявив політик і зауважив, що це є помилкою.

На думку Вакарчука, Україні потрібні сильні та незалежні правоохоронні інституції. "Коли ми кажемо про незалежність, ми маємо на увазі чітку систему стримувань і противаг. Де важливу роль відіграє також парламент. Друзі, без незалежних антикорупційних структур в нас нічого не буде. Ані реформ, ані ринку землі, ані сильної армії. Будь-яку реформу олігархи та чиновники можуть перекрутити в інтересах грошових мішків, якщо вони не боятимуться. А російські дипломати будуть потирати руки і продовжувати називати Україну failed state", - пояснив політик.

Вакарчук також додав, що "касетний скандал" є дуже важливим випробуванням для влади. "Сьогодні критичний момент для влади: вона повинна показати, що будує сильні інституції. Якщо керівники втрачають довіру – мають іти у відставку. Якщо є підозра в злочинних діях – має бути розслідування. Ми всі маємо довіряти правоохоронцям. Але цю довіру вони повинні заслужити та аргументувати щодня", - вважає лідер "Голосу".

Відео Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Святослав Вакарчук заявив, що не збирається зупиняти виступи гурту "Океан Ельзи". Також лідер партії "Голос" розповів ключові принципи партії, у рамках яких вони планують працювати у ВР: зближення з ЄС та НАТО, реалізація вислову "закон для всіх", вільна економіка без олігархів, влада підзвітна громадянам.  

Ексклюзив ТСН: Вакарчук розповів про творчі плани та пріоритети партії "Голос"

Залиште свій коментар

Вибір редакції